Awantura na ul. Hortensji. Mężczyzna raniony nożem

Pruszków

W środę wieczorem w jednym z lokali mieszkalnych przy ul. Hortensji w Pruszkowie doszło do awantury podczas której mężczyzna został raniony nożem. Policja zatrzymała trzy osoby, poszkodowany trafił do szpitala.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy w środę około godz. 20.00. Dotyczyło ono awantury podczas zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego. W jego trakcie mężczyzna został raniony nożem i trafił do szpitala. Na obecnym etapie prowadzimy postępowanie pod nadzorem prokuratury. Zatrzymane zostały trzy osoby – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Śledczy nie ujawniają która z zatrzymanych osób zaatakowała mężczyznę, ani jakie były motywy tego postępowania. – Osoby te były w stanie nietrzeźwości, dlatego musimy najpierw wyjaśnić przebieg zdarzenia – dodaje podkom. Kańka.

Jak udało nam się ustalić, poszkodowany mężczyzna miał aż dziewięć ran kłutych. Do szpitala trafił jednak w stanie ogólnym dobrym.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Awantura na ul. Hortensji. Mężczyzna raniony nożem”

 1. Wpr pisze:

  ŻBIKÓW TO PATOLOGIA!!!

 2. L.L. pisze:

  Więcej zasiłków dla bezrobotnych, nie chcących pracować dajmy. Może mieli za mało alkoholu, tak to by grzecznie spać poszli. Na pewno się polepszy 🙂

 3. Anonim pisze:

  wielkie księżniczki z centrum gdzie wiecej tam patologii niż na Zbikowie 🙂

 4. Molesta Ewenement pisze:

  „otworzył wino z nieswoją dziewczyną, alkohol był tej zdrady przyczyną”

 5. Anonim pisze:

  Gdzie jest ta ulica? Wpadałoby przynajmniej podać dzielnicę. Gąsin? Żbików? Ostoja? Gdzie?

 6. Pruszkowianin pisze:

  Rzut oka na mape i gdzie lezy ulica Hortensji? No coz, kazdy moze sprawdzic! Nie ma tygodnia bez afery na Zbikowie. Czy musi wydarzyc sie tam jakas prawdziwa tragedia, zeby ktos poszedl po rozum do glowy i zrobil z calym tym miejscem jakikolwiek porzadek?

  • Żbikowianin pisze:

   Pruszkowianin masz naprawdę spory problem. A co masz na myśli pisząc, żeby zrobić porządek? Mas jakiś pomysł? Wypier… w powietrze cały Żbików? Pozamykać z zakładach zamkniętych? Przesiedlić do innego województwa, kraju? Jak masz z tym miejscem problem to się wyprowadź z Pruszkowa!

   • Pan Owca pisze:

    Zaorać. Po co mam się wyprowadzać, jak tylko żbików tu wadzi. Lepiej zrobić tak jak Trump z Meksykiem. Mur na 9m i żołnierze na bramach. A przez mur wrzucać granaty. A potem zaorać 🙂

    • bepis pisze:

     Mur wzdłuż torów i na wiadukcie postawić punkt kontrolny

    • Tonia pisze:

     Widzę że już się „zostałeś ”
     Wprowadź się z Pruszkowa i kłopotu nie będziesz miał.
     W każdej dzielnicy są pewne miejsca ,gdzie dzieją się dziwne rzeczy

     • Pan Owca pisze:

      Może i w każdej dzielnicy są takie miejsca, ale my piszemy że Żbików to jedno takie wielkie miejsce. Tam wszędzie marzenia się spełniają i cuda odprawiają. Tu nie chodzi o dwie ulice.. Nawet nazwa Żbików brzmi jakby miała czapkę z daszkiem i szluga w ręce.

  • Anonim pisze:

   centrum pruszkowa [ DASZYŃSKIEGO , STALOWA, OŁÓWKOWA ] to jeszcze większy meksyk, winne jeschore prawo roztaczające opiekę nad lokatorstwem komunalnym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły