Autobusowa zagadka rozwiązana?

Pruszków

Dla tych, którzy chcą dostać się z Pruszkowa do Ożarowa idealnym rozwiązaniem jest autobus linii 6. Ostatnio pasażerowie mieli zagwozdkę z powodu rozkładu, w który wkradł się błąd. Czy został już wyeliminowany?

Kilka dni temu zwrócił się do nas czytelnik Tomasz. – Jak to jest, że w rozkładzie w kierunku Ożarowa widnieje przystanek Pańska 01 jak w tym kierunku jest 02 i w dodatku autobus który miał jechać w kierunku Ożarowa o godz 6.57 jechał w kierunku Pruszkowa może Państwu się uda rozwikłać tę zagadkę bo ja, jak i osoby stojące i czekające na autobus nie mogliśmy jej rozwiązać –  napisał.

O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy pruszkowski magistrat. – Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy autobus o 6.57 jest na przystanku Pańska 02 z Pruszkowa do Ożarowa, oraz jest również kurs o godzinie 6.59 z przystanku Łąkowa w kierunku Pruszkowa. Przystanki te zlokalizowane są naprzeciwko siebie przy ul. 3 Maja – tłumaczy Jan Starzyński, prezydent Pruszkowa.

Okazuje się, że w rozkładzie jazdy pojawił się… błąd pisarki. – Zostanie to skorygowane przy kolejnej aktualizacji rozkładów jazdy – zapewnia prezydent Starzyński. – Linia 6 cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Uwagi pod tym względem dotyczą głównie wniosków o zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.