Atak na kobietę w Krynicy Morskiej to sprawka mieszkańca Pruszkowa

Region

O tej sprawie wie już cała Polska. Na terenie jednej z restauracji w Krynicy Morskiej doszło do awantury w wyniku której uderzona została 48-letnia kobieta. Na filmie rozpowszechnionym w internecie widać jak kobieta bezwładnie upada na ziemię. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 29-letni mieszkaniec Pruszkowa...

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Do bójki w Krynicy Morskiej doszło 12 sierpnia. W wyniku awantury ucierpiała 47-letnia mieszkanka Pomorza. Moment, w którym kobieta upada bezwładnie na ziemię wygląda przerażająco. Film publikujemy pod artykułem.
 

Po zajściu policjanci ustalili rysopisy osób mających związek z bójką. Namierzono sprawców, a nawet ustalono ich dane. Okazało się, że będzie potrzebna pomoc policjantów z… Pruszkowa. Dlaczego? Bo podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa okazał się 29-letni pruszkowianin. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu uszkodzenia ciała 48-letniej kobiety.

 

Jak informuje policja, mężczyzna dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury. Na podstawie zgromadzonych materiałów funkcjonariusze będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Zatrzymany mężczyzna:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.