Ankieta czeka na mieszkańców

Podkowa Leśna

Podkowa Leśna prowadzi konsultacje w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta. Urząd zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety.

Pod koniec września mieszkańcy mogli zabrać głos w sprawie zmiany studium uwarunkowań w punkcie konsultacyjnym, który zlokalizowano w sali ślubów w urzędzie miasta. Każdy mógł przedstawić swoją wizję, a także porozmawiać z ekspertami. W ramach konsultacji odbył się również objazd architektoniczno-historyczny ulicami miasta-ogrodu.

Do rąk mieszkańców Podkowy urząd postanowił oddać ankietę, której wyniki mają stanowić cenny materiał do przyszłych prac nad studium. – W związku z trwającym procesem pogłębionych konsultacji społecznych w sprawie sporządzania Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Podkowa Leśna przygotowaliśmy badanie ankietowe. Celem badania jest poznanie Państwa zdania na temat aktualnego funkcjonowania naszego miasta i oczekiwań co do jego przyszłego rozwoju – informuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Ankieta zawiera 20 pytań, każdy może zamieścić również uwagi dotyczące studium uwarunkowań. Wypełniony formularz można złożyć w urzędzie miasta przy ul. Akacjowej 39/41 bądź przesłać na adres: studium@podkowalesna.pl.

Ankietę można pobrać tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.