Animatorzy na boiska

Region

Trwa nabór wniosków na I edycję projektu „Animator - Moje Boisko ORLIK 2012" (9 miesięcy). Do 16 lutego 2011 r. samorządy terytorialne mogą ubiegać się o pokrycie kosztów zatrudnienia animatora na obiekcie Orlik.

Ministerstwo Sportu i Turystyki planuje w 2011 roku realizację projektu na bazie wszystkich oddanych do użytku obiektów sportowych powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Projekt polega na udziale finansowym resortu w pokryciu kosztów zatrudnienia animatorów – osób organizujących i prowadzących zajęcia sportowo-rekreacyjne, na obiektach powstałych w ramach programu „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Celem programu jest m.in. wspomaganie samorządów terytorialnych w zapewnieniu systematycznej działalności sportowo-rekreacyjnej na obiektach „Moje Boisko ORLIK 2012” oraz przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży.

Wnioskodawcą może być wyłącznie jednostka samorządu terytorialnego, która oddała do użytku w 2008, 2009, 2010 i 2011 roku obiekty „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Program realizuje szkolny Związek Sportowy Zarząd Główny oraz Wojewódzkie SZS w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Projekt finansowany jest ze środków państwowego Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przeznaczonych na realizację zadań z zakresu rozwijania sportu dzieci i młodzieży.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.