Ania i Robert Lewandowscy znów wsparli Centrum Zdrowia Dziecka

Region

Ania i Robert Lewandowscy to nie tylko rodzina sportowców. Oboje chętnie angażują się w akcje charytatywne i pomocowe. W ostatnim czasie ponownie wsparli Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Rodzina Lewandowskich na początku roku przekazali pół miliona złotych na remont, zalanego w październiku 2017 r., oddziału rehabilitacji. Prace dobiegły końca, a w miniony poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie oddziału. – Dzięki przekazanym środkom przez Anię i Roberta Lewandowskich, na Oddziale Rehabilitacji zostały wyremontowane sale chorych, wymienione sufity na sufity kasetonowe, ściany zostały zabezpieczone nową okładziną, zostały wymienione grzejniki, oraz zwiększono ilość łazianek i przeprowadzono gruntowny remont już istniejących. Remont wpłynął na poprawę warunków bytowych i sanitarnych, jak również na zwiększenie komfortu pobytu Pacjentów i ich opiekunów w salach chorych. Po oficjalny otwarciu oddziału nasi Pacjenci mieli okazję spędzić czas z darczyńcami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Ani i Robertowi Lewandowskim, którzy już od kilku lat odwiedzają naszych Pacjentów – podkreśla dyrekcja Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Ania i Robert Lewandowscy z okazji swoich 30-tych urodzin postanowili zorganizować bal charytatywny, a zebrane w jego trakcie środki przekazać Klinice Neurochirurgii w CZD. – Na chwile obecną z urodzin Ani i Roberta Lewandowskich wpłynęło 136 950,00 zł i 5 000,00 EUR., a kolejne środki nadal wpływają – dodaje dyrekcja.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.