Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na remont CZD

Region

Można powiedzieć, że Ania i Robert Lewandowscy wcielili się w wielkanocne zajączki. Sportowa para postanowiła przekazać pół miliona złotych na remont Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

– 20 marca pacjentów z Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej CZD odwiedziła Anna Lewandowska. To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie. To była trzecia wizyta Ani w Centrum Zdrowia Dziecka, wcześniej dwukrotnie odwiedziła wspólnie z Robertem naszych pacjentów: w 2014 roku pacjentów z Kliniki Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego i Kliniki Onkologii, a pod koniec 2017 roku pacjentów z Kliniki Onkologii – informują przedstawiciele szpitala.

Po wizycie w CZD Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali się wesprzeć szpital finansowo. Placówka otrzyma od nich aż pół miliona złotych. Pieniądze pozwolą wyremontować zalany w październiku ubiegłego roku oddział rehabilitacji. Oddział remontu wymagał już od dawna, sytuacja po zalaniu jeszcze bardziej się pogorszyła. Szpital jest w trudnej sytuacji finansowej i nie mógł sobie pozwolić na przeprowadzenie remontu z własnych środków.  Dzięki wsparciu Lewandowskich remont oddziału może ruszyć już latem.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.