Andrzej Piaseczny na dożynkach w Ożarowie

Uncategorized

Dożynki Gminne w Ożarowie Mazowieckim będą obfitowały w ciekawe atrakcje i występy znanych osób. Impreza odbędzie się 2 września w Płochocinie. Pojawią się na niej m.in.: Andrzej Piaseczny, Kabaret Skeczów Męczących, Stefano Terrazzino, Andrzej Niemirski.

Tegoroczne dożynki gminy Ożarów Mazowiecki odbędą się w Płochocinie. Rozpoczną się 2 września o godz. 12.00 od mszy św. w intencji rolników w kościele św. Wojciecha. Następnie uczestnicy przeniosą się na boisko AKS FC przy ul. Lipowej 3, żeby pobawić się na festynie dożynkowym. O 14.00 na scenie Ożarowiacy, czyli zespół ludowy. Tego dnia pojawią się też Ożarowskie Kumoszki – zespół seniorów, duet z uśmiechem, Wesołe Wdówki.

Oficjalne rozpoczęcie festynu przez burmistrza Pawła Kanclerza odbędzie się o godz. 16.00. Całą imprezę poprowadzi Andrzej Niemirski. A o godz. 17.00 pierwsza gwiazda – Stefano Terrazzino z zespołem. Półtorej godziny później rozbawi was Kabaret Skeczów Męczących, a o godz. 20.30 gwiazda wieczoru – Andrzej Piaseczny.

Po koncercie około godziny 22.00 pokaz sztucznych ogni. Dodatkowe atrakcje to m.in. stoiska wystawowe i grillowe, wesołe miasteczko, animacje dla dzieci.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.