Amfetaminę ukrył w bagażniku oraz w… bucie

Grodzisk Maz.

„Kryminalni” z Grodziska Mazowieckiego ujawnili ponad 40 gramów amfetaminy. Część narkotyków znaleźli w samochodzie 45-letniego mężczyzny, a część w jego miejscu zamieszkania. Kilka torebek zostało ukrytych w obuwiu sportowym. Mężczyznę zatrzymano.

Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci z wydziału kryminalni dostrzegli na terenie miasta mężczyznę znanego im z przestępstw narkotykowych. Mężczyzna jechał samochodem. – Postanowili skontrolować 45-latka i sprawdzić jego pojazd. Szybko okazało się, że kierowca nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów i broni się przed kontrolą auta. Po dokładnym przeszukaniu samochodu policjanci ujawnili w klapie bagażnika pakunek owinięty taśmą izolacyjną. Było w nim ponad 30 gramów amfetaminy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po takim odkryciu standardowo policjanci przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. Tam znaleźli osiem woreczków z białym proszkiem. Narkotyki ukryte były w obuwiu sportowym. W mieszkaniu znaleziono również torebkę z marihuaną, wagę laboratoryjną i dwie roli taśmy, którą mężczyzna użył do ukrycia amfetaminy w samochodzie.

Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie Piotrowi Ł. zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu karanego wcześniej mężczyzny na trzy miesiące.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Amfetaminę ukrył w bagażniku oraz w… bucie”

 1. osiołek pisze:

  Stary i głupi, do roboty tym nierobom nie chce się chodzić ale tej patologii to na każdym kroku.

 2. Zagadka pisze:

  Teraz nie wiadomo czy to amfetamina „klepała”, czy też zapach buta. 😉

 3. leoncio pisze:

  w bucie schował ? to śmierdząca sprawa.. to był but z której nogi?? miała się podnieść stopa a na finał wali sandałem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły