American Monster Truck Motor Show – zgarnij bilety! [WYNIKI]

Ursus

12 maja, czyli już jutro w Ursusie odbędzie się emocjonujące widowisko z monster truckami w roli głównej. Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs, a w nim do wygrania pięć podwójnych biletów.

Pokazy kaskaderskie, ryk silników, pisk opon, zapach benzyny i prażonego popcornu, wszystko to wpisuje się w niepowtarzalny amerykański klimat, który będzie można przeżyć na własnej skórze. – To połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi, czołowymi grupami kaskaderskimi – informują organizatorzy.

Jakie atrakcje przygotowano? Kaskaderzy przejadą przez płonącą ścianę siedząc na masce pojazdu, zaprezentują swoje umiejętności w drifcie – jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu, ponadto będą jeździć różnymi pojazdami na dwóch kołach i wykonają podniebne akrobacje na motocyklach. Ale to nie wszystko… Główną atrakcją 100-minutowego występu będą ogromne monster trucki, które zmiażdżą zwykłe osobówki swoimi wielkimi kołami.

Z pewnością podczas American Monster Truck Motor Show popisy kaskaderskie zmrożą krew w żyłach niejednej osobie!

Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem:
Dzieci: 20 zł
Młodzież: 30 zł
Dorośli: 40 zł

Nasza redakcja nie zwalnia tempa i przy okazji tego wydarzenia postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest aż pięć podwójnych zaproszeń na American Monster Truck Motor Show! Co trzeba zrobić by wygrać? Dziś, 11 maja o godz. 15.00 należy wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „American Monster Truck Motor Show”, a w treści podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Pierwsze pięć osób, których maile jako pierwsze o godz. 15.00 dotrą na naszą skrzynkę otrzymają nagrody.

Start: 12 maj, godz. 17.30.
Miejsce: Warszawa Ursus, Targowisko, ul. Gierdziejewskiego 20

WYNIKI KONKURSU

Podwójne bilety na American Monster Truck Motor Show zdobywają: Katarzyna Dębek, Jakub Rumianek, Monika Łaszczyk, Kamil Kaprzyk oraz Daniel Noga.

Zwycięzcom gratulujemy! Pozostałych zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.