Aktorzy zmierzyli się na pruszkowskim basenie Kapry

Pruszków

W niedzielę odbyły się aktorskie mistrzostwa Polski w pływaniu. Miejscem imprezy był Pruszków. Można było zobaczyć m.in. Karola Strasburgera i Michalinę Sosnę. Co ważne, impreza połączona była ze zbiórką dla małej Lenki.

Tego dnia basen Kapry gościł prawdziwą plejadę gwiazd. Pojawiły się znane osoby z telewizji. Wśród popularnych artystów można było zobaczyć: Karola Strasburgera, Michalinę Sosnę, Eweline Ruckgaber, Agnieszkę Mrozińską, Arkadiusza Janiczka, Tatianę Sosnę-Sarno, Agatę Załęcką czy Aleksandrę Radwan. Niestety mimo zapowiedzi Małgorzata Socha nie dotarła na imprezę.

Aktorzy wystartowali w kilku kategoriach wiekowych. Do pokonania mieli dystanse 25, 50 i 100 metrów. Również zaprezentowali się w kilku stylach: grzbietowym, żabce, kraulu i motylków. Nie zabrakło sztafet.

Podczas zawodów pojawili się również kajakarze, który dali ciekawy popis na wodzie!

Impreza miała też dodatkowy cel. Prowadzono zbiórkę pieniędzy dla Lenki Woźniak, małej mieszkanki Pruszkowa, która potrzebuje pilnej operacji nóżki. Zawody były otwarte dla publiczności! Przybyli goście mogli wrzucać dowolną „cegiełkę” do puszkek na rzecz Lenki.

Patronat nad wydarzeniem objęli prezydent Pruszkowa, starosta pruszkowski i wójt gminy Michałowice.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Aktorzy zmierzyli się na pruszkowskim basenie Kapry”

 1. Tata Lenki pisze:

  Witam mamy już łącznie około 50tyś łącznie z basenem ale liczymy jeszcze na sponsorów kwota potrzebna na operację to 330 tyś 😢

 2. robe pisze:

  A ile zebrano many dla Lenki? Wystarczajaco ?

 3. lowi pisze:

  kiedy imprezy tzn zamknięcie basenu dla nauczycieli, księży, kolejarzy, pracowników skarbówki, pracownic agencji wszelakich? Dla rodzin pruszkowskich można wybudować przecież osobny kompleks, a tu niech bawią się elity na zamkniętych imprezach

 4. jh pisze:

  Dobrze że w pruszkowie mamy 6 basenów i jest gdzie pływać, na pewno zamykanie basenu na praktycznie dwa dni w tygodniu (piątek i niedzielę) + praktycznie zamykanie codziennie do 17-18 (pływają szkoły na 4 torach) jest inteligentnym pomysłem

 5. anonim pisze:

  szkoda, że informujecie dopiero po fakcie… 😐

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły