Aktorskie wyzwanie burmistrza

Podkowa Leśna

Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej, stanął przed trudnym zadaniem, jednak nie natury administracyjnej, lecz aktorskiej. Podczas II Podkowiańskiego spaceru wcielił się w rolę jednego z bohaterów filmu „Noce i dnie”.

Adaptacja powieści Marii Dąbrowskiej, mimo upływu lat, cieszy się popularnością. Wiele filmowych scen utkwiło w pamięci widzów, którzy z chęcią do niej wracają. W nieco innej postaci „Noce i dnie” można było podziwiać w Podkowie Leśnej.

Podczas II Podkowiańskiego spaceru umiejętności aktorskie zaprezentował burmistrz Artur Tusiński. – Przyszło mi się zmierzyć z postacią Józefa Tolibowskiego i odegrać słynną scenę zrywania nenufarów. Doświadczenie o tyle ciekawe, że nie znałem głębokości stawu, na szczęście obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek, a i pogoda wręcz zachęcała do kąpieli – opisuje włodarz.

Z pewnością wyjątkowy klimat pozwolił burmistrzowi czuć się w rolę. Aktorzy oraz uczestnicy spaceru ubrani byli w stroje epoki, co nadawało całemu wydarzeniu wyjątkową oprawę. Podkowiański włodarz debiut aktorski ma za sobą, ale liczy na kolejne role. – Już za rok 2 września 2017 odbędzie się III edycja Podkowiańskiego spaceru z…  „Ogniem i mieczem”, obfitująca w jeszcze bardziej zaskakujące niespodzianki. Ciekawe, co przyjdzie mi zagrać? – zastanawia się Tusiński.

A Wy jak oceniacie umiejętności aktorskie burmistrza Podkowy?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.