„Akt miłości” w Parku Skarbków zakończony mandatem

Grodzisk Maz.

Dzięki monitoringowi miejskiemu grodziscy strażnicy są w stanie w porę dostrzegać rozmaite incydenty na terenie miasta, ale tym razem to, co ujrzeli zaskoczyło ich samych. A była to para, którą nie mogła oprzeć się namiętności na ławeczce w Parku Skarbków.

– W dniu 23 maja w godzinach popołudniowych operatorka monitoringu miejskiego czujnie zauważyła, że na ławce w Parku Skarbków niedaleko placu zabaw kobieta i mężczyzna zachowują się dziwnie i najprawdopodobniej spożywają alkohol. Na miejsce został skierowany patrol straży miejskiej, który jak się okazało w miejscu publicznym niedaleko bawiących się dzieci zastał parę w trakcie czynności polegających na naruszeniu obyczajności w sferze zachowań seksualnych w miejscu publicznym – informują grodziscy funkcjonariusze. – Strażnik na miejscu zmuszony był przerwać ten „akt miłości”. Obie osoby są już dobrze znane straży miejskiej z nadużywania alkoholu, także w miejscach publicznych – dodają.

Ta chwila zapomnienia ma dosyć kosztowne konsekwencje. – Zarówno kobieta jak i mężczyzna zostali ukarani bardzo wysokimi mandatami karnymi łącznie za tzw. zbieg wykroczeń – zaznaczają strażnicy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.