Akcja specjalna w salonie optycznym Nanos

Art. Sponsorowany

Piątek 15 czerwca, start godz. 11:00 OTWARCIE SALONU PARTNERSKIEGO VARILUX al. Wojska Polskiego 36a, Pruszków.

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

Salon Optyczny NANOS jest realizacją pasji drugiego pokolenia optyków. Istnieje od 2010 roku przy al. Wojska Polskiego 36a w Pruszkowie.  Przez ponad 7 lat z pełnym zaangażowaniem pomagamy przy doborze okularów. Znajdziecie Państwo u nas oprawki zarówno topowych, jak i niszowych marek dopasowanych do Państwa stylu życia. Możemy pochwalić się największą w regionie ofertą okularów dla dzieci. Przy zamawianiu okularów korekcyjnych możemy zaproponować ponad 1000 modeli opraw, które pomożemy dobrać w zależności od Państwa preferencji.

W 2017 roku zmodernizowaliśmy lokal i odświeżyliśmy design salonu. Zainwestowaliśmy w najnowocześniejsze dostępne urządzenia do pomiaru i prezentacji soczewek okularowych tak, aby nasz salon jeszcze bardziej wpisywał się w hasło, które codziennie powtarzamy od przeszło 7 lat – „KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY”.

Promujemy i rozwijamy sprzedażOKULARÓW PROGRESYWNYCH. Ostatnie lata upłynęły pod znakiem innowacji w konstrukcji soczewek progresywnych, czego przykładem są soczewki VARILUX X – produkt marki Essilor. Stworzyliśmy więc profesjonalną strefę pomiarową, w której dokonujemy dynamicznego pomiaru oka w technologii 4D. Pozwala nam to uzyskać niezwykłą precyzję badania każdego parametru wymaganego do zaprojektowania szkieł.

Dzięki zaawansowanemu urządzeniu do videocentracji  Visiooffice 2.0, które jest niezbędne przy projektowaniu soczewek progresywnych 4D możemy wspólnie stworzyć soczewki  „skrojone na miarę”. Nowoczesny interfejs i oprogramowanie pozwala zademonstrować Państwu symulację widzenia w wybranych konstrukcjach soczewek dzięki interaktywnym prezentacjom.  Wykorzystanie technologii do pomiarów parametrów optycznych pozwala nam na pełną swobodę w dopasowywaniu soczewek okularowych spełniających nie tylko najwyższe standardy, ale przede wszystkim Wasze oczekiwania.  

W najbliższy piątek będzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, które jest wynikiem wieloletniej współpracy i docenienia naszych starań przez lidera rynku optycznego marki Essilor. Jako pierwsi w województwie mazowieckim uzyskaliśmy autoryzację Salonu Partnerskiego Varilux. Nadal będziemy niezależną rodzinną firmą skupiającą się na jakości i profesjonalizmie.

Essilor to światowy lider w produkcji soczewek okularowych, który od ponad 160 lat stale zajmuje się poprawą jakości widzenia, badaniami i innowacjami w dziedzinie soczewek okularowych. W Salonie Partnerskim Varilux będziemy mogli zaproponować Wam wyjątkowe oferty oparte o produkty marki Essilor. Posiadamy, m.in.:  50% rabaty na soczewki progresywne, pakiety dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz wyjątkową promocję „Super komfort na cały rok”. Mając świadomość, że dzieci i młodzież to szczególnie wymagający użytkownik okularów, który często wyrasta ze swojej korekcji lub podczas użytkowania uszkadza okulary z dużą łatwością, zapewniamy Państwu 50% rabatu na nowe okulary w przeciągu roku od zakupu pierwszych.

Do stałej promocji naszego salonu należą:
– badania okulistyczne dla dorosłych – bezpłatne przy zakupie okularów
– okulary na raty – prawdziwe 0% (RRSO 0%)
– Pruszkowska Karta Mieszkańca i Karta Dużej Rodziny
– działalność charytatywna

Dzięki rodzinnej współpracy ze Specjalistyczną Przychodnią Lekarską ATR znajdującą się w tym samym budynku, oferujemy kompleksowe badania okulistyczne przeprowadzane przez lekarzy okulistów dostępnych od poniedziałku do piątku również dla dzieci od 6 roku życia i użytkowników soczewek kontaktowych. 25 lat doświadczenia jednego z najstarszych niepublicznych zakładów zdrowotnych w Pruszkowie jest do Państwa dyspozycji.

Świat się zmienia… My też się zmieniamy !

JUŻ W PIĄTEK 15 CZERWCA WIELKIE OTWARCIE SALONU PARTNERSKIEGO VARILUX, START 11:00

Zapraszamy na słodki poczęstunek, lampkę wina i filiżankę kawy. Od godz. 16:00 do dyspozycji będzie dla Państwa stoisko z watą cukrową. Tego dnia naszym gościem będzie Katarzyna Przesmycka – Senior Sales Representative Firmy Essilor.
Zapraszamy serdecznie!

Salon Optyczny NANOS, al. Wojska Polskiego 36a, 05-800 Pruszków, 22-729-71-77, www.nanos.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.