„Agentka” w Kinie Letnim

Pruszków

Przed nami finałowy wakacyjny pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego. Zobaczymy przezabawną komedię „Agentka”.

Lubicie filmy o przygodach Jamesa Bonda? A co powiecie na film parodiujący przeżycia superagenta? Jeśli macie ochotę na solidną dawkę śmiechu to musicie zobaczyć „Agentkę”! Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje na stanowisku analityka w CIA. Do jej zadań należy wspieranie agenta Bradley’a Fina (w tej roli Jude Law) w trakcie misji. Pewnego dnia on i inni „tajniacy” zostają zdekonspirowani. W teren musi więc ruszyć Susan. Opuszcza swoje wygodne i bezpieczne biurko, aby walczyć z handlarzami bronią i ratować świat. Pomagają jej, a raczej przeszkadzają, inni „zawodowi” agenci: Rick Ford (Jason Statham) oraz Aldo (Peter Serafinowicz). Czy mimo braku doświadczenia Susan uda się wykonać zadanie? Jedno jest pewne – swoimi staraniami rozbawi was do łez!

Jeśli chcecie zobaczyć perypetie „Agentki” to koniecznie zjawcie się na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie już w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia. Przypominamy: to ostatni wakacyjny seans Pruszkowskiego Kina Letniego. Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 20.30. Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

To jednak nie koniec Pruszkowskiego Kina Letniego. W ramach Pruszkowskiego Festiwalu Archeologicznego ARTEfakty odbędzie pokaz specjalny PKL. Więcej wkrótce.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.