8. Forum Rozwoju Mazowsza

Region

Współpraca, rozwój, wdrażanie – to hasła ósmej edycji Forum Rozwoju Mazowsza. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października na stadionie Legii w Warszawie.

Projekt został zainaugurowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w 2010 roku. Przez lata stał się doskonałą płaszczyzną do dyskusji na temat rozwoju miast, gmin i całego regionu. Ponadto na spotkaniach poruszane są kwestie dotyczące kapitału ludzkiego i społecznego. Hasła tegorocznego forum to: współpraca, rozwój i wdrażanie.

Przez dwa dni (25-26 października) uczestnicy będą mogli wysłuchać ponad 80 ekspertów z różnych branż. – Będzie to kilkanaście godzin poświęconych dyskusji i wymianie doświadczeń w zakresie realizacji projektów samorządowych, biznesowych, a także rozwijających kapitał ludzki i społeczny Mazowsza. Forum to nie tylko trendy i kierunki rozwoju, ale przede wszystkim przykłady dobrych praktyk i praktycznych rozwiązań możliwych do wykorzystania w codziennej pracy – prezentują organizatorzy.

Pierwszy dzień 8. Forum Rozwoju Mazowsza zostanie poświęcony sposobom integracji usług na poziomie miast i całych regionów z korzyścią dla mieszkańców, samorządów i biznesu. Uczestnicy zapoznają się z aktualnymi i planowanymi konkursami o unijne dofinansowanie. Z kolei drugiego dnia forum poruszane będą kwestie dotyczące warunków sprzyjających powstawaniu nowych miejsc pracy.

Patronat medialny nad 8. Forum Rozwoju Mazowsza objął portal WPR24.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.