Otwarcie sklepów w Wigilię

Region

To już ostatnie chwile aby zrobić zakupy. Dla zapominalskich ostatnią szansą przed świętami będzie 24 grudnia czyli Wigilia.

Tego dnia sklepy będą otwarte, ale o wiele krócej niż zwykle. Dlatego najlepiej udać się do sklepów już zaraz! Choć w całym świątecznym szaleństwie łatwo się pogubić i można zapomnieć o kilku potrzebny artykułach z naszej długiej listy.

24 grudnia potraktujcie jako ostatnią deskę ratunku. Większość sklepów będzie czynna, jednak w zmienionych godzinach. Wszelkie dyskonty, sieciówki i inne duże sklepy zapowiadają, że będą maksymalnie czynne do godz. 13.00. Mniejsze sklepiki mogą być nawet całkowicie zamknięte, otwarte jeszcze krócej lub nieco dłużej. Wszystko zależy od właściciela.

Jeśli zakupy świąteczne dopiero przed Wami, to życzymy wytrwałości. Trwająca sobota, później niedziela i kawałek handlowego poniedziałku będą z pewnością dniami szału zakupowego. Wzmożony ruch, brak miejsc parkingowych, długie kolejki – miejcie w sobie cierpliwość.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Otwarcie sklepów w Wigilię”

 1. pola pisze:

  odkąd pamiętam wigilia zawsze była pracująca.Nie róbcie z tego powodu spiny.

 2. Anonim pisze:

  Żabka do 16 zapraszamy do n aszych punktów pocztowych 😉

 3. Ja pisze:

  Trzeba być idiot żeby w wigilię chodzić po sklepach.
  Dajcie ludziom spędzać czas z rodziną a nie za ladą..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły