26-latek zatrzymany z marihuaną, kokainą i ekstazy

Region

W Grodzisku Mazowieckim zatrzymano mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. W jego miejscu zamieszkania znaleziono ponad pół kilograma marihuany, 66 tabletek ekstazy i zawiniątko z kokainą.

Pruszkowscy policjanci z wydziału kryminalnego w ramach działań operacyjnych pozyskali informacje o dużej ilości narkotyków, jakie miały być w posiadaniu pewnego mężczyzny. Doniesienia te potwierdziły się. Zatrzymano 26-latka.

W czasie przeszukania mieszkania mężczyzna dobrowolnie oddał dwie torebki z marihuaną, 66 tabletek ekstazy i kilka porcji kokainy. Ale to nie były wszystkie środki odurzające jakie posiadął. – Kolejne przeszukanie odbyło się w piwnicy dziadków zatrzymanego. Tam mężczyzna w wiadrze budowlanym przechowywał ponad 500 gramów suszu. Oprócz środków odurzających policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze na poczet przyszłej kary – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu do 10 lat więzienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.