10 nagród na 10. edycję Targów

Region

Organizator Targów Nieruchomości i Wnętrz z okazji 10. jubileuszowej edycji imprezy zaprasza wszystkich do udziału w konkursie z ciekawymi nagrodami. Wypełnij kupon i wygraj!

Co trzeba zrobić aby wygrać? W dniach 8-9 października należy przyjść na Targi Nieruchomości i Wnętrz i wybrać najciekawsze stoisko imprezy oraz na specjalnym kuponie napisać uzasadnienie. Kupony można będzie znaleźć w następnym wydaniu „Gazety WPR”, na stronie www. targi.pruszkow.pl, na stoisku Organizatora, a także pod koniec tego artykułu. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 21 października – na stronie WPR24.pl oraz w „Gazecie WPR”.

Do rozdania mamy 10 wyjątkowych nagród. Zdobywca 1. miejsca otrzyma voucher na 3-tygodniową kurację oczyszczającą w Centrum Dietetycznym oraz kupon zniżkowy na sesję fotograficzną ufundowany przez NaturHouse. Nagroda za 2. miejsce to dwa semestry nauki języka francuskiego w Chouette Szkoła Języka Francuskiego. Firma Tel-kab ufundowała nagrodę dla zdobywcy 3. miejsca – tablet Lenovo Tab 2 A7. Kolejne nagrody to: 4. miejsce – bateria kuchenna Formenteraseria FO 915 od Teka Polska, 5. miejsce –  nagroda niespodzianka od sklepu Decathlon, 6. miejsce – zabieg mikrodermabrazji od Majestic Derm, nagrody za miejsca 7 i 8 to kamery typu GoPro firmy Kruger&Matz od Salonu Travelplanet w Pruszkowie. Nagrody za pozostałe miejsca to: słuchawki Flow Kruger&Matz od LP Elektronik oraz zestaw niespodzianka od Zespołu „Mazowsze”. 

POBIERZ KUPON TUTAJ.

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. 
Współorganizator: Miasto Pruszków

Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski
Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś
Sponsor: ReSupport
Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.