10. edycja WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz!

Targi

Prawie 60 stoisk z ofertą renomowanych deweloperów, bezpłatne porady kredytowe, atrakcyjne nagrody i kącik malucha – to wszystko czeka 8 i 9 października w pruszkowskiej Hali Znicz podczas jubileuszowej edycji WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz. Zapraszamy!

Targi Nieruchomości to już w Pruszkowie tradycja. W trakcie poprzednich dziewięciu edycji pomogliśmy wielu osobom znaleźć wymarzone mieszkanie i dom, a naszą imprezę odwiedziło ponad 20 tys. gości.
Jubileuszowa, 10. edycja będzie wyjątkowa. 8 i 9 października goście będą mogli zapoznać się m.in. z ofertami lokalnych deweloperów. Inwestycje prezentowane na targach są realizowane na terenie powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego oraz wybranych dzielnic Warszawy. Wśród blisko 60 wystawców oprócz deweloperów znaleźli się: doradcy kredytowi, firmy z branży wystroju i wykończenia wnętrz, banki, stoiska gmin. Na Targach prezentowane będą zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotowała promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście, których interesują porady kredytowe i ubezpieczeniowe, powinni na targowej mapie odnaleźć stoisko OAF Phinance S.A. Jak urządzić i wykorzystać przestrzeń podpowiedzą architekci z En Plan.

Nie zabraknie targowych premier. Zaprezentowane zostaną takie inwestycje jak Apartamenty Skarpa w Pruszkowie, Akacjowy Zakątek (także w Pruszkowie), Triton Country w Nadarzynie czy Osiedle Na Laski w Grodzisku Mazowieckim.

Na gości, którzy na targi do Hali Znicz przyjdą z dziećmi, czekać będzie kącik malucha przygotowany przez Przedszkole Tuptuś z Brwinowa. Pociechy nie będą się nudzić, a rodzice przez ten czas porozmawiają z wystawcami. Goście, którzy nieco zgłodnieją, mogą liczyć na kawiarnię targową. W tej edycji Targów Nieruchomości i Wnętrz posiłki przygotuje Pizza 24h Pruszków.

Dlaczego warto skorzystać z targowej oferty? Niech o tym świadczą opinie tych, którzy odwiedzili nas w trakcie poprzednich edycji. – Ja polecam, na tych targach w sumie znaleźlismy nasze mieszkanie, sprawdziliśmy też wstępnie zdolność kredytową – napisał na targowym profilu na Facebooku pan Marcin. – Targi spisują się świetnie. Byłam już na poprzednich edycjach i wybieram się tym razem – mówi pani Aleksandra.  

Na naszych gości czekać będą nie tylko stoiska i atrakcyjne propozycje deweloperów, ale także bezpłatna tablica ogłoszeń dotyczących m.in. wynajmu, sprzedaży lub kupna nieruchomości oraz konkurs z nagrodami.
Na tych, którzy zastanawiają się jak za kilka lat będzie wyglądało miasto, odpowiedzi dostarczy wystawa „Pruszków przyszłości”.

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. Współorganizator: Miasto Pruszków. Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś. Sponsor: ReSupport. Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl.

Do zobaczenia w Hali Znicz!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.