10. edycja WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz strzałem w „10”!

Region

Jubileuszowa 10. edycja WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz w miniony weekend przyciągnęła do pruszkowskiej Hali Znicz wielu gości. Czy komuś udało się znaleźć tam wymarzone „cztery kąty”? Przekonamy się wkrótce.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury przez dwa dni Hala Znicz w Pruszkowie tętniła życiem. Goście mogli odwiedzać stoiska ponad 60 wystawców, wśród nich renomowanych deweloperów, doradców kredytowych i finansowych, profesjonalistów aranżacji wnętrz. Miłym przystankiem między przeglądaniem ofert i inwestycji była targowa kawiarnia, prowadzona przez Pizza 24h Pruszków. Długie kolejki ustawiały się po bezpłatną poradę do specjalistów z OAF Phinance. Obleganym stoiskiem było również to należące do architektów z En Plan.

Do dyspozycji gości była także bezpłatna tablica ogłoszeń, a dla najmłodszych odwiedzających atrakcje i dobrą zabawę zapewniło w Kąciku Malucha Przedszkole Tuptuś z Brwinowa. Do zamieszkania w Pruszkowie zachęcała specjalna wystawa „Pruszków przyszłości”, na której można było zobaczyć wizje architektów na temat miasta.

Jakie wrażenia mieli sami odwiedzający? – Szukam mieszkania już jakiś czas więc dobrze, że tu mogę porównać kilka ofert i porozmawiać o tym, czego potrzebuję – mówiła nam w sobotę pani Agnieszka z Pruszkowa. – Zostawiłem dziecko w Kąciku Malucha i ruszam na łowy, chcemy z żoną zamienić mieszkanie na większe. Jest nas już więcej i potrzebujemy przestrzeni – stwierdził pan Marcin, który odwiedził Halę Znicz w niedzielę.

Targi dobrze oceniają także wystawcy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, kilka osób zainteresowało się naszą ofertą – mówi Karolina Chmielowiec z Glifa, który prezentował Apartamenty Skarpa. – Po targach mamy odzew jeśli chodzi o naszą inwestycję w Grodzisku. Oceniamy je bardzo pozytywnie, na pewno pomyślimy o następnych – zapewnia Iwona Wiśniewska z Grande Developer.

Organizatorem targów jest Grupa Wpr Media Sp. z o.o. Współorganizator: Miasto Pruszków. Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś. Sponsor: ReSupport. Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.