10. edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz przed nami!

Pruszków

Szukasz nowego mieszkania? Planujesz zakup domu? A może potrzebujesz pomocy przy wypełnianiu wniosku kredytowego? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź 10. edycję Targów Nieruchomości i Wnętrz w Pruszkowie. Zapraszamy do Hali Znicz 8-9 października.

Targi Nieruchomości i Wnętrz od pierwszej edycji cieszą się wielkim powodzeniem. Impreza jest adresowana do osób zamierzających osiedlić się na zachodnim Mazowszu. Poprzednie dziewięć edycji targów odwiedziło blisko 25 tys. osób.  

Impreza na trwałe zapisała się w kalendarzu targów nieruchomości na Mazowszu. 8 i 9 września goście będą mogli zapoznać się m.in. z ofertami lokalnych deweloperów. Inwestycje prezentowane na targach są realizowane na terenie powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego oraz wybranych dzielnic Warszawy. Wśród blisko 50 wystawców oprócz deweloperów znajdą się: banki, doradcy kredytowi, firmy z branży wystroju i wykończenia wnętrz, stoiska gmin. 

To nie koniec. Podobnie jak w poprzednich edycjach zaplanowano kilka targowych premier. Goście poznają takie inwestycje jak Apartamenty Skarpa w Pruszkowie, Akacjowy Zakątek (także w Pruszkowie), Triton Country w Nadarzynie czy Osiedle Na Laski w Grodzisku Mazowieckim. Na targach nie może zabraknąć porad z zakresu kredytów i ubezpieczeń. Meandry umów i zasad kredytowania wyjaśnią przedstawiciele OAF Phinance S.A. Pojawi się też, jak podczas poprzednich edycji, bezpłatna tablica ogłoszeń. W trakcie targów będzie można również zamówić bezpłatne ogłoszenie do „Gazety WPR”.

Na gości, którzy na targi do Hali Znicz przyjdą z dziećmi, czekać będzie kącik malucha przygotowany przez Przedszkole Tuptuś z Brwinowa. Pociechy nie będą się nudzić, a rodzice przez ten czas porozmawiają z wystawcami. Goście, którzy nieco zgłodnieją, mogą liczyć na kawiarnię targową. W tej edycji Targów Nieruchomości i Wnętrz posiłki przygotuje Pizza 24h Pruszków. 

O renomie imprezy świadczą opinie osób, które odwiedziły wcześniejsze jej edycje. – Ja polecam, na tych targach w sumie znaleźliśmy nasze mieszkanie. Sprawdziliśmy też wstępnie zdolność kredytową – napisał na targowym profilu Marcin Zieliński. – Targi spisują się świetnie. Byłam już na poprzednich edycjach i wybieram się tym razem – czytamy w wiadomości od Aleksandry Nowickiej.

Organizatorzy z okazji 10. edycji Targów Nieruchomości i Wnętrz przygotowali dla gości konkurs z nagrodami. 

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. 
Współorganizator: Miasto Pruszków

Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś
Sponsor: ReSupport
Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
8-9 października w godz. 10.00 – 16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.prszkow.pl

Jak dojechać na targi?

samochodem: z Warszawy – Al. Jerozolimskimi do skrzyżowania z ul. Bohaterów Warszawy. Na krzyżówce w lewo, 50 m od skrzyżowania należy skręcić w lewo – wjazd na teren kompleksu Znicza; z Grodziska Maz. – drogą wojewódzką nr 719 (al. Wojska Polskiego w Pruszkowie). Z al. Wojska Polskiego na skrzyżowaniach w prawo do ul. Bolesława Prusa. Tą ulicą należy dojechać do kompleksu Znicza, za hotelem Comfort Biznes w prawo.

z autostrady – zjechać na węźle Pruszków i skręcić w kierunku Pruszkowa. Następnie ul Poznańską (dw 718) do ronda. Z ronda należy wjechać na wiadukt, a następnie skręcić w lewo. Z prawej strony znajduje się kompleks Znicza.

pociągami KM i SKM: – z Warszawy i Grodziska Maz. – trzeba dojechać do stacji Pruszków, następnie ulicami Kościuszki i Prusa (ok. 10 min.).

pociągami WKD: – z Warszawy i Grodziska Maz. – należy dojechać do stacji Pruszków WKD, następnie ulicami Kraszewskiego i Prusa lub Kraszewskiego, Hubala i Parkiem Potulickich (ok. 10 min.)

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.