​Miasto zdecydowało się podać wstępne wyniki głosowania

Milanówek

Jeszcze wczoraj kontaktowaliśmy się z milanowskim magistratem w sprawie budżetu obywatelskiego. Usłyszeliśmy, że na oficjalne wyniki głosowania musimy poczekać, ponieważ urząd nie chce podawać szczątkowych informacji. Tymczasem zmieniono zdanie.

– Oficjalne wyniki podamy na początku przyszłego tygodnia. Nie chcemy podawać teraz szczątkowej informacji tylko kompletną, czyli ile głosów było ważnych, ile nieważnych oraz na jakie projekty – mówiła nam 1 marca Katarzyna Stelmach, inspektor w zespole ds. komunikacji społecznej milanowskiego magistratu.

Jednak dziś zdecydowano się podać wstępne wyniki. – W związku z dużym zainteresowaniem, podajemy tytuły trzech projektów, które wg wstępnych wyników głosowania będą realizowane w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Pełną informację o wynikach podamy najpóźniej 7 marca 2017 r. – napisano na stronie Urzędu Miasta Milanówka.

Zatem, które projekty wysuwają się na prowadzenie? Oto lista: 
– Nasadzenia drzew morwy białej i czerwonej na terenie gminy Milanówek w miejscach publicznych oraz na prywatnych posesjach (zgodnie ze zgłoszeniami mieszkańców) – projekt nr 13.

– Oznaczenie na terenie Milanówka ścieżek rowerowych i pieszych oraz wydanie mapy topograficznej w tymi szlakami – projekt nr 12.

– Mech zjadający smog – ławka ze specjalną odmianą mchu – projekt nr 3.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.