​Dziś w nocy zmienią organizację ruchu

Pruszków

Szykują się kolejne utrudnienia w związku z modernizacją „wąskiego gardła” w Pruszkowie. Zmiany te najbardziej odczują ci kierowcy, którzy będą podróżować w kierunku stolicy.

Prace rozpoczęły się 3 listopada ubiegłego roku, prowadzi je firma Strabag. Koszt modernizacji „wąskiego gardła” wyniesie ponad 20 mln zł. To duża inwestycja, która spowodowała równie duże utrudnienia. Objazd poprowadzono ul. Bohaterów Warszawy i Partyzantów. Modernizacja nabiera tempa i wkrótce rozpoczną się kolejne zmiany związane z dojazdem do Warszawy.

Dziś o godz. 22.00 modernizacja drogi wojewódzkiej nr 719 na pruszkowskim odcinku wejdzie w kolejny etap. Na co muszą przygotować się kierowcy? – Jadąc aleją Wojska Polskiego w kierunku Warszawy, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej do Bohaterów Warszawy, podróżowanie odbywać się będzie „pod prąd”, czyli północną nitką drogi. Z powrotem, jadąc od strony Tworek ulicą Bohaterów Warszawy, na skrzyżowaniu z Alejami znaki tymczasowego objazdu poprowadzą nas prosto, ulicą Bolesława Prusa. Powrót na aleję Wojska Polskiego zalecany ulicą Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej – czytamy na stronie miasta Pruszków.

Za zmianę organizacji ruchu odpowiedzialny jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, zarządca drogi wojewódzkiej nr 719.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.